Skip to main content

Két sérültet szállítottak kórházba

| 8200 Veszprém | Nagyító alatt - Helyi hírek

Két személyautó ütközött össze Veszprémben a Dózsa György és a Harmat utca kereszteződésénél kedden délután. 

A baleset a tűzoltóság előtt történt, akik azonnal biztosították a helyszínt, a járműveket áramtalanították - tájékoztatott a katasztrófavédelem megyei szóvivője.

A megyei mentésvezető tájékoztatása szerint egy könnyű és egy súlyos sérültet szállítottak kórházba.

A mentés idejére a belváros felőli forgalmat megállították, a híd felől érkezőket pedig az Endrődi-lakótelep felé terelték.