Veszprémi fiatalokat figyelt Bernd Storck
A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az U12, U13 és U14-es megyeválogatott felkészülésére érkezett városunkba péntek délután.
Bernd Storck alaposan szemügyre vette az ifjú sportolók munkáját, a műfüves pályán a különböző korosztályos megyeválogatott bő keretének felmérése zajlott éppen.
A galéria megtekintéséhez kattintson ide.
A kapitány a helyszínen találkozott Porga Gyula polgármesterrel is, akinek arról beszélt, hogy nem lehet mindig a múlthoz viszonyítani a jelenlegi magyar futballt, esélyt kell adni a jövő generációjának is. A veszprémi látogatásának is az volt a célja, hogy a vidéken sportoló tehetséges fiatalok ne vesszenek el. A jövőben igyekszik hasznos elméleti és gyakorlati tanácsokkal ellátni a fiatalok felkészülését.